Moderné plisé rolety štýlovo a elegantne dotvoria hádam každý domov. Slúžia na praktické zakrytie okien v spálni, obývačke, či pracovni. Plisované okenné tienidlá prinášajú správne filtrovanie svetla a teda ideálnu intenzitu zatemnenia miestnosti. Skladané tienidlá sú mimoriadne všestrannou a cenovo dostupnou možnosťou.

Tie  správne tienidlá pre váš domov

Okenné plisované rolety môžete nájsť v ponuke špecializovaných obchodoch v rôznych štýloch, látkach a farbách. Môžete si teda vybrať tie, ktoré zodpovedajú vášmu domácemu dekoru a štýlu. Vďaka tomu sú obľúbenou voľbou na dotvorenie dizajnu obývačky, ale aj spálne. Môžete ich použiť aj na balkónové dvere, no poslúžia aj ako praktické rolety pre strešné okná. Okná si pred kúpou tienidiel poľahky zmeriate sami, netreba k tomu ani odborníka.

Pomoc pri vyberaní štýlu a látky

Ak hľadáte extra štýl a dokonalé pohodlie, populárne plisé rolety sú dostupné vo verzií s bezdrôtovým zdvihom. Na niektorých stránkach špecializovaných predajcov si môžete dokonca vybrať jedinečné plisse rolety idúce zhora nadol a zdola nahor. Veľkou výhodou je ovládanie toho, koľko svetla si dnu zvonku pustíte. Je to len na vás.

Rolety si môžete prispôsobiť podľa svojho vkusu výberom farby, ktorá bude ladiť so zvyškom vášho interiéru. Či už si vyberiete klasickú bielu, modernú sivú alebo ktorúkoľvek inú farbu, rolety sú veľmi prispôsobivé priestoru  a dokážu mu dodať atraktívny vzhľad.

Inštalácia rolety

Správne nainštalovanie rolety je úlohou pre šikovného domáceho majstra alebo profesionála z firmy, ktorá sa roletami zaoberá. Ideálne je, ak vám návrh, predaj aj inštaláciu pokryje jedna solídna firma so skúsenosťami. Tak sa môžete spoľahnúť, že budete spokojní a výsledok bude stáť za to. Preverte si firmy v okolí, vyžiadajte si cenovú ponuku a vyberte si správne.