Od regenerácie svalov, cez sledovanie chýb pri čistení zubov až po čistenie pleti ultrazvukom – na propagačnej stránke AliExpress nájdete množstvo vychytávok, ktoré nám môžu prísť už za pár dní. Tu je náš výber.

Prenosný elektrický masér

Ako nám môže takýto masér pomôcť? Proces masáže začína stimuláciou svalov pred cvičením. Môžeme ich zahriať a zvýšiť pohyblivosť, čím sa zníži pravdepodobnosť zranenia. Po tréningu môže pomôcť aj masér, ktorý nahradí naťahovanie svalov. Batériu a silu úderov je možné regulovať podľa potreby a miery únavy – niekedy potrebujete len stimulovať svaly, inokedy zas oceníte hĺbkovú masáž. Pri použití najvyššej rýchlosti môžeme počítať s 53 údermi za sekundu – každý s amplitúdou vibrácií 12 mm. Batéria má vydržať 15 dní.

Ošetrenie pokožky tváre

Prístroj, ktorý pomáha udržať zdravú pleť. Prvým krokom je vodeodolná kefka Konka, ktorá nielen čistí a odstraňuje nečistoty, ale aj masíruje pokožku, čo má zlepšiť mikrocirkuláciu a spevniť pleť. Ak ju chcete použiť, stačí naniesť umývací gél na kefu a minútu masírovať.

Na čistenie suchej pokožky sa používa aj nástroj Anlan, ktorý pôsobí formou studeného alebo horúceho obkladu. Ultrazvukový peeling zabezpečí kefka CkeyiN. Jej výrobca spomína aj odstránenie čiernych bodiek a vyhladenie vrások. Recenzie zákazníkov sú celkom lichotivé, no najlepšie je, ak sa o účinnosti zariadenia presvedčíte sami.

Elektrické zubné kefky

Elektrické zubné kefky sú už niekoľko rokov senzáciou na trhu. V tejto súvislosti sa najčastejšie spomína značka Oclean – a práve na jej produkty by sme odporučili.

Vodotesnú kefku s bezdrôtovým nabíjaním a výkonným motorom môžete mať doma už za pár dní. Na jej obrazovke po každom čistení zubov uvidíme vyhodnotenie spolu s časom stráveným čistením zubov a rozborom oblastí úst, ktoré ste pri čistení vynechali.